Кредо редакції – допомагати людям

 

...Кажуть, що час жити не обирають. Мабуть, це так і є. А в Україні ніколи не було тихого й розміреного життя. Зате завжди була земля. Чи то широкі лани, чи тільки город біля домівки, який завжди годував сім'ї українських селян.

Редакція журналу «Дім, сад, город» добре знає, що праця на землі важка і часом невдячна. Тож, готуючи до друку кожний номер журналу «Дім, сад, город», головним завданням вважаємо порадити селянам, як краще вести господарство, познайомити з новими розробками селекціонерів, науковців і практиків, розповісти про цікавий і корисний досвід.

Цей журнал передплачує вже не одне покоління читачів, адже заснований він понад 30 років тому. На той час в Україні було багато різних видань, але жодного для присадибного господарства – вважалося, що лопати та граблів вистачить. Коли ж нарешті на початку перебудови з'явився "Дім, сад, город", Микола Іванович Халимоненко з колективом однодумців зробив часопис найпопулярнішим в Україні і близько 30 років був його незмінним головним редактором.

Свого часу навколо "Дім, сад, городу" утворилися журнали-додатки. Цього потребували читачі, адже невелика рубрика, скажімо, "Пасіка" недостатньо висвітлювала тему, тому редакція започаткувала окреме видання для бджолярів. Так побачили світ і знайшли свого читача журнали: "Пасіка", "Квіти України", "Будьмо здорові", "Виноград. Вино", "Чумацький шлях", "Туризм сільський зелений", "Календар садівника і городника" тощо. А ще улюблене дітище – дитячі видання: "Яблунька", "Чарівна казка", різноманітні ігри-забави. Чому саме "Яблунька"? Бо допомагати сучасним дітям пізнавати чудовий світ природи, вчити їх любові до навколишнього середовища, нагадувати про історію, добро і справедливість вкрай необхідно саме нині, коли навколо стільки жорстокості, бездумних "стрілялок" у комп'ютерах і мобільниках.

Тож ласкаво просимо на сторінки журналу "Дім, сад, город" та журналів-додатків!

Колектив редакції