Навесні відкриється друга черга Greena Park, першого в Україні парку ландшафтних садів. Відтепер ландшафтна індустрія матиме постійну локацію для наочної презентації ідей, концепцій, новинок, технологій. Творці парку, компанія «Євроіндекс» та Гільдія ландшафтних архітекторів України, запрошують ландшафтні бюро й технологічні компанії долучитись до розбудови аналогу голландських садів Аппельтерн в Україні на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» у Березівці.

 

Greena Park — масштабний проєкт у галузі ландшафтного дизайну та облаштування територій. Відкриття першої черги відбулось наприкінці вересня 2021 року. На площі близько 1000 кв. м дванадцять знаних ландшафтних архітекторів та дизайнерів створили авторські сади, кожний — з оригінальною ідеєю, концепцією, естетикою, розмаїттям садових новинок.

До кінця року заплановано запуск ще двох черг площею близько 5 га з понад 50 оформленими ділянками — дизайнерськими садами, демо-зонами, спонсорськими проєктами. Парк буде оцифровано та доповнено digi-можливостями. Вже працюють сайт www.greenapark.com, сторінки у соцмережах — www.facebook.com/GreenaPark та www.instagram.com/greena_park. У процесі розробки — система навігації парком, мобільний додаток, маркетплейс.

Творці парку мають амбітні цілі створити на підґрунті Greena Park осередок ландшафтного життя країни. Протягом року тут проходитимуть різнопланові спеціалізовані заходи:

  • Greena Expo — виставка технологій для облаштування громадських та приватних територій;
  • Greena Agro — виставка технологій вирощування, зберігання і переробки овочів, фруктів, ягід;
  • Greena Fest — всеукраїнський сімейний фестиваль технологій заміського життя.

Всесезонна івент-локація прийматиме гостей на освітні, корпоративні та монобрендові заходи з організацією під ключ. Із ранньої весни до пізньої осені відвідувачі парку спостерігатимуть за сезонними та віковими змінами садів. Перекусити та відпочити за філіжанкою кави можна буде у ресторані, що працюватиме у сезон.

Для ландшафтних дизайнерів та архітекторів Greena Park — унікальна можливість для втілення найсміливіших творчих задумів. Технологічні компанії, постачальники матеріалів і садового декору, розплідники садивного матеріалу зможуть продемонструвати продукцію в реальних умовах, потенційні замовники послуг (приватні, комерційні, комунальні) — ознайомитись з розмаїттям варіантів облаштування територій, знайти підрядників та придбати будь-які рослини, матеріали, декор, меблі для муніципальних та приватних садів.

Організатори Greena Park запрошують гравців ринку долучитись до розвитку першого парку ландшафтних садів та нової туристичної цікавинки України. Можна стати учасником, створивши ландшафтний проєкт чи обладнати тематичний демо-майданчик. Або виступити спонсором — закласти сад на основі власних технологій, обладнання або конструкцій. Долучайтесь! А просто зараз пройтися стежками Greena Park ви можете на інтернет-ресурсах — www.greenapark.com, www.facebook.com/GreenaPark, www.instagram.com/greena_park.