Весняна виставка «Дім і Дача» відбудеться 18 - 20 травня 2021 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». На виставці представлені товари для дому та дачі українських виробників, дистриб’юторів, постачальників та приватних підприємців, а також іноземних компаній.  

Опираючись на найкращі естетичні традиції та найкрутіші тренди українського споживчого  ринку товарів для дому та дачі, виставка є необхідною платформою та місцем b2b зустрічей основних  операторів у сфері товарів для дому, господарських товарів, посуду, декору, товарів для саду та дачі.  

Невід’ємною частиною виставки «Дім і Дача» є підписання контрактів та укладення договорів  між компанією – експонентом та відвідувачами виставки, які зацікавленні і ретельно стежать за  новинками продукції та проводять відбір якісних та найбільш популярних товарів. Виставка  допоможе розібратися в деталях ринку товарів для дому і дачі, відфільтрувати найкраще, поліпшити  його, зробити продуктивнішим.  

Основні розділи виставки: 

- Товари для дому – посуд; господарські товари; побутова техніка; текстильні вироби; товари  для ванної кімнати; декор та аксесуари для кухні; предмети декору інтер’єру; подарунки та  святковий декор; меблі; розумний дім та безпека.  

- Товари для дачі – товари для садівництва; меблі та предмети декору для саду; садова техніка  та інвентар; каміни, печі, сауни; все для пікніка; системи поливу та озеленення території;  обладнання для басейнів; освітлення; садові рослини.  

Умови участі у виставці: 

- 1 м кв обладнаної площі – 1500 грн. 

- 1 м кв необладнаної площі – 1500 грн.  

- Одноразовий організаційний внесок – 2500 грн.  

Будемо раді бачити та вітати Вас серед учасників та відвідувачів виставки «Дім і дача».  Надіємось, що виставка, допоможе створенню комфортних умов життя, надаючи йому новий і  цікавий сенс; сприятиме розквіту та розвитку ринків збуту товарів для дому та розширенню і  налагодженню зв’язків між компаніями, які представляють товари для дому та дачі в Україні.  

З повагою,  

директор виставки Галина Фічук 

моб.: 067 236 49 17 

компанія «Українські експозиції»