Коли відбудеться: Національний Сорочинський ярмарок 2019 року відбудеться з 20 по 25 серпня традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області – на батьківщині Миколи Гоголя. Офіційне відкриття 20 серпня об 11.00. Організатор – ТОВ "Сорочинський ярмарок". Керівник проекту – кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева.

Чим особливий:  Цього року виповнюється 210 років від дня народження геніального письменника Миколи Гоголя, який увічнив Сорочинський  ярмарок  у однойменній повісті із циклу повістей "Вечори на хуторі біля Диканьки".  А також з  26 по 30 червня 2019 року вперше відбулася презентація Національного Сорочинського ярмарку в місті Одеса.

Його актуальність: Не зважаючи на те, що ярмарок має вікову історію, він є дуже сучасним і актуальним, бо крокує в ногу з потребами і інтересами людей та приймає виклики часу. Цього року на ярмарку буде не лише аграрне містечко та містечко медярів, але й планується містечко кращих виноробів України.  А ті, хто виробляє енергозберігаючу продукцію, традиційно отримають найкращі місця в секторі промислових підприємств. Всі учасники матимуть можливість провести на високому рівні будь-які заходи ділової програми.

На кого чекаємо: Ярмарок є універсальним виставковим заходом, тому запрошуємо до участі промислові підприємства та підприємства АПК, приватних підприємців, майстрів народних промислів, заклади громадського харчування та розваг, організаторів колективних експозицій, туристичні компанії, пісенні, танцювальні та музичні колективи та інших аматорів сцени. Будемо вдячні за підтримку спонсорам  та інформаційним партнерам. Щиро  раді усім гостям – як співвітчизникам, так і іноземцям. Адже Сорочинський ярмарок – це центр народної дипломатії.

Прийом заявок на участь розпочато. Умови участі, бланки заявок та вся необхідна інформація на офіційному сайті: www.yarmarok.in.ua

Листи надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Довідки за телефонами:  (0532) 508211, 508212 або 066-8597-074                                                                            
 Прес-служба ТОВ «Сорочинський  ярмарок»

 

 

                   УМОВИ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПАРТНЕРСТВА

                   НАЦІОНАЛЬНОГО СОРОЧИНСЬКОГО ЯРМАРКУ

Організатор Національного Сорочинського ярмарку – ТОВ "Сорочинський ярмарок" запрошує електронні та друковані засоби масової інформації України підтримати інформаційно найбільший в Україні та найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід  і виступити Партнером (Спонсором) Національного Сорочинського ярмарку.

Від Вас очікуємо:

- Розміщення інформації про ярмарок на Ваших ресурсах, а саме: прес-анонсів та прес-релізів, фотографій, рекламних оголошень, банерів тощо.  У випадку Вашої згоди на інформаційне партнерство, чекаємо листа з підтвердженням цього на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із зазначенням  форматів та розмірів тих рекламних матеріалів, які ми маємо надати для розміщення.

Від Вас потрібно:

- Посилання на розміщення наших матеріалів на Вашому ресурсі (підтвердження інфоспонсорства).

- Для розміщення в офіційному каталозі Національного Сорочинського ярмарку надати рекламний блок повнокольоровий, вертикальний, формат А-6 в corell 11 або 12, або  tif.

- Для розміщення на нашій поліграфії та на бордах на території Сорочинського ярмарку – Ваш логотип у тих же форматах.

- Для розміщення на офіційному сайті Національного Сорочинського ярмарку – баннер з переходом, розміри 150х130 в jpg  або png.

Для приїзду безпосередньо на ярмарок  можна пройти попередню акредитацію. Якщо поїздка здійснюватиметься не громадським, а легковим транспортом, треба попередньо замовити перепустку на автомобіль і  вказати точну адресу, на яку його треба надіслати. Все це потрібно надсилати на зазначену електронну адресу відразу після підтвердження Вами інформаційного партнерства. З усіма питаннями  та уточненнями стосовно інформаційного партнерства звертайтесь до керівника прес-служби Олешко Ольги  за тел. 0675327915 (+Viber), 0669469935.

Прес-служба ТОВ "Сорочинський ярмарок"