Червень для томатів – відповідальний період. У цьому місяці відбувається закладання майбутнього врожаю, тому дуже важливо дотримуватися всіх агротехнічних заходів з догляду за рослинами.

Пастка для бджіл, або роївня, являє собою особливу конструкцію, яка представлена у вигляді легкого ящика або кошика. Пристрій оснащують кришкою, яка вільно відкривається і так само легко закривається. Така пастка призначена для упіймання, перевезення і тимчасової перетримки рою бджіл на своїх пасіках або лову диких комах і проведення селекції.

Як виготовити рамкову роївню своїми руками? Щоб самостійно зробити роївню, насамперед рекомендується правильно підібрати форму і конструкцію. Після чого варто зробити наступне:

Виноградники протягом року потребують постійного захисту: від ерозії ґрунту, зимових морозів, ранньоосінніх і пізньовесняних заморозків, злив, градобою і, звичайно ж, від шкідників і хвороб.

Колись в одному з номерів журналу прочитав прохання одного дописувача до всіх читачів — допоможіть виростити баклажани та захистити їх від колорадських жуків. Відповідь могла б бути простою, з переліком отрутохімікатів, якби то була звичайна в усіх відношеннях культура. Але це не так.