Шановні читачі і колеги по роботі!

У ніч з 29 на 30 січня 2021 року не стало дорогої нам людини –  Заслуженого журналіста України, незмінного головного редактора журналу «Дім, сад, город» Миколи Івановича Халимоненка. Всі ми понесли величезну втрату. Але найбільше горе спіткало родину Миколи Івановича – його дружину Любов Вікторівну, брата Григорія, онуків Станіслава і Ярослава, правнуків, племінників, для яких Микола Іванович був люблячим чоловіком, братом, надійним другом, дбайливим дідусем. Тому насамперед  наші співчуття рідним і близьким з приводу цієї непоправної втрати.

Шановні читачі!

Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом — Днем Незалежності України, яке навіки закарбувало волю українського народу жити у власній, суверенній, соборній державі.

 

Шановні читачі! У неділю, 7 червня, православні християни відзначають одне з дванадцяти найважливіших свят - Трійцю, або П'ятидесятницю. Вітаємо вас з цим величним християнським святом! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу родину і принесуть у ваші домівки душевний спокій, міцне здоров'я та віру в краще.

 

Шість років тому Україна приєдналася до світової традиції відзначення Дня пам’яті та примирення. Адже саме 8 травня 1945 року був підписаний акт про беззастережну капітуляцію нацистської Німеччини. О 23:01 у цей день під час акції «Перша хвилина миру» у світі із великим сумом і вдячністю згадують тих, хто виборов, вистраждав і наблизив довгоочікувану перемогу. Символом цього дня є квітка маку, яка нагадує прострелені серця.