Шановні наші читачки!

Сердечно вітаємо вас з 8 березня! Нехай від ваших посмішок теплішає світ. Ви – берегині сім'ї, роду і народу загалом. Нехай у ці дні ваші близькі і рідні привітають вас по-особливому, тепло і красиво. Щастя вам і затишку вашим оселям!

Редакція журналу «Дім, сад, город»

Шановні читачі і колеги по роботі!

У ніч з 29 на 30 січня 2021 року не стало дорогої нам людини –  Заслуженого журналіста України, незмінного головного редактора журналу «Дім, сад, город» Миколи Івановича Халимоненка. Всі ми понесли величезну втрату. Але найбільше горе спіткало родину Миколи Івановича – його дружину Любов Вікторівну, брата Григорія, онуків Станіслава і Ярослава, правнуків, племінників, для яких Микола Іванович був люблячим чоловіком, братом, надійним другом, дбайливим дідусем. Тому насамперед  наші співчуття рідним і близьким з приводу цієї непоправної втрати.

Шановні читачі!

Щиро вітаємо Вас із визначним державним святом — Днем Незалежності України, яке навіки закарбувало волю українського народу жити у власній, суверенній, соборній державі.

 

Шановні читачі! У неділю, 7 червня, православні християни відзначають одне з дванадцяти найважливіших свят - Трійцю, або П'ятидесятницю. Вітаємо вас з цим величним християнським святом! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу родину і принесуть у ваші домівки душевний спокій, міцне здоров'я та віру в краще.